KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204019
nr 1420 4019
Arne Öhdén
(1919-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1951. Olja på duk, 44x54, yttermått inklusive ram: 64x74 cm
Arne Öhdén, svensk bildkonstnär född 1919, död 1986.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:44:31
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)